Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 8 common:people_all_forms

Date: 23 листопада 2022 о 10:51

Колектив  Маньківського ЦДЮТ, МАН працює  над   створенням   сприятливих   умов  для  навчання  дітей,  у  тому  числі  для  дітей  з  особливими  освітніми  потребами.  Будівля  закладу забезпечена безперешкодним  доступом   дітей  з  інвалідністю  до  приміщення школи( в приміщенні  якого на першому поверсі розташовані навчальні кабінети закладу освіти), але, нажаль, відсутня  кнопка  виклику. над цим зараз працюємо Забезпечений безперешкодний доступ до навчальних кабінетів.

Заклад  забезпечений  необхідними  навчальними  площами.  Виконано поточні ремонти  туалетів  на  І поверсі, обладнані індивідуальні кабінки для доступу учнів, що пересуваються на калясці.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – світлого  кольору; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання  сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень.

З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами опалення, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі навчальних кабінетів відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Наразі заклад освіти продовжує працювати над створенням доступного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами.

Comments:
Only authorized users can leave comments.